Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 23 grudnia
Imieniny: Jana, Wiktorii
Czytających: 9717
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 1 lutego 2021, 12:12
Aktualizacja: 12:12
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło4.993.495.99-
Mleko2.292.992.89-
Jajka4.995.995,89-
Chleb1.992.492.49-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.192.491.99-
Ryż2.292.392.19-
Makaron1.891.491.84-
Twaróg2.692.992.99-
Kiełbasa śląska9.9014.909.99-
Kurczak7.996.997.99-
Schab17.998.9912.89-
Karkówka17.9912.9917.99-
Jabłka3.993.493.995.00
Pomidory8.997.999.9911.00
Kapusta1.891.992.493.00
Ziemniaki2.491.992.493.00
Cebula2.492.492.992.50
Marchew2.992.992.493.50
Ogórki7.998.997.9911.00
Papryka8.997.998.9912.00

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
3
16%
Hahaha
2
11%
Nudzi
6
32%
Smuci
0
0%
Złości
7
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnych mszach świętych?

Oddanych
głosów
482
Tak
18%
Tak i zawsze przyjmuję komunię św.
6%
Tak, ale regularnie nie przyjmuję komunii św.
7%
Nie
69%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Te produkty i napoje "aktywują" raka
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Kościół i wiara
Przepiękna szopka w Cieplicach
 
Kultura
Życzenia z Muzeum Karkonoskiego
 
Aktualności
Życzenia od Prezydenta Jeleniej Góry
 
Kilometry
Kto rządzi na rondzie? Krótka opowieść o pierwszeństwie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group